Resident Evil 2 Ghost Surviors 1000x525 - DLC رایگان بازی Resident Evil 2 با نام The Ghost Survivors منتشر شد
بسته الحاقی جدید بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک
صفحه اصلی / خبر / اخبار بازی ویدئویی / DLC رایگان بازی Resident Evil 2 با نام The Ghost Survivors منتشر شد

DLC رایگان بازی Resident Evil 2 با نام The Ghost Survivors منتشر شد

بازسازی رزیدنت اویل 2 یکی از بهترین کارهایی بود که کپ کام توانست طی چند سال اخیر انجام دهد ، کپ کام با بازسازی دوباره نسخه اصلی توانست به طرفداران این سری ، امیدی دوباره دهد و خودی نشان دهد.

داستان این بازی همان داستان نسخه اصلی است با کمی تفاوت که کپ کام در اینجا هم به خوبی توانسته تفاوت هایی ایجاد کند بدون اینکه به داستان اصلی صدمه بزند ، شما دوباره میتوانید در کوچه های تاریک راکون سیتی قدم بزنید یا در ساختمان R.P.D به دنبال حل رمز و راز ها باشید و درهمان حال با زامبی ها و لیکر های به خونتان تشنه مبارزه کنید ولی با گرافیکی به مراتب بهتر و فضایی زیباتر و در عین حال ترسناکتر.

درهمین خصوص : نقد و بررسی کامل بازی Resident Evil 2 Remake

و اما برای بسیاری از ما جالب است که بدانیم پس از فرار لیان اس کندی ، کلرردفیلد و شری برکین ، چه در راکون سیتی میگذرد و در نقاط دیگر این شهر مردگان چه خبر است ، بر سر برخی از افرادی که هنوز در آنجا زنده هستند چه خواهد آمد؟ و شهر چگونه سقوط میکند؟ کپ کام چندی پیش بسته الحاقی با نام The Ghost Survivors منتشر کرد که به این سوالات ما پاسخ میدهد ، در این DLC شما میتوانید سقوط راکون سیتی را اینبار با کاراکتر های جدید تجربه کنید ، شما در این DLC در قالب سه شخصیت رابرت کندو همان اسلحه فروشی که هم در نسخه اصلی بازی و هم در نسخه ریمیک حضور دارد ، دختر شهردار شهردرحال نابودی راکون سیتی که کاترین ورن نام دارد و هانک که یکی از نیروهای ویژه ای است که به شهر اعزام شده ، سقوط و نابودی این شهر را میبینید.

bandicam 2019 02 17 14 13 20 665 1024x517 - DLC رایگان بازی Resident Evil 2 با نام The Ghost Survivors منتشر شد
هانک درحال مبارزه با مسترایکس

بسته الحاقی و رایگان The Ghost Survivors برای آن دسته از بازیکنان که نسخه اصلی و قانونی این بازی را خریده اند اکنون در دسترس است و بازیکنانی که بخش داستانی اصلی این بازی را پشت سر گذاشته اند ؛ میتوانند آن را هم نیز پشت سر بگذارند و چیزهای بیشتری درمورد این شهر و ویروس بشناسند و دوباره هم برای بقاء و نجات خود از دست زامبی های به خون تشنه یا تایرنت و باس های خطرناک تلاش کنید.

bandicam 2019 02 17 14 13 31 266 1024x517 - DLC رایگان بازی Resident Evil 2 با نام The Ghost Survivors منتشر شد
Robert Kendo در حال مبارزه با زامبی ها

مجله تایم

2 دیدگاه‌ها

  1. از کجا دانلود کنم dlc رو

    • درود خدمت شما
      همونطور که تو مطلب هم ذکر شده ، این بسته الحاقی برای اون دسته از کاربرانیه که نسخه اصلی بازی رو تهیه کردند ، به نظرم روی بازی های کرکی و غیر اصلی جواب نمیده یا باید پول جدایی صرف کنن برای خریدش. و اگر لینکی باشه ، به این زودیا به صورت رایگان منتشر نمیشه ” و به صورت پرداخت ارز در سایت های خارجی هست ”
      با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.