ویزای شینگن یونان
ویزای شینگن یونان
صفحه اصلی / گردشگری / عمومی (گردشگری) / نحوه دریافت ویزای شینگن یونان

نحوه دریافت ویزای شینگن یونان

کشور بسیار زیبای یونان عضوی از منطقه شینگن است و افراد برای ورود به آن نیاز به ویزای شینگن یونان دارند ، البته افراد ساکن در ۲۶ کشور منطقه شینگن یا عضو اتحادیه اروپا ، نیازی به دریافت ویزای شینگن جهت رفت و آمد در این منطقه را ندارند و میتوانند به راحتی به هر کشور در این منطقه که دوست دارند سفر یا حتی تجارت و … کنند.

درهمین خصوص : آشنایی با ويزای شينگن و انواع آن

ویزای شینگن یونان
ویزای شینگن یونان

از آنجا که ایران جزو آن دسته از کشور هاست که نیاز به ویزا جهت ورود به هر یک از کشور های منطقه شینگن دارد ، باید به این نکته توجه کرد که افراد سه ماه پیش از تاریخ سفر باید از سفارت کشور مقصد درخواست ویزای شینگن دهند.

ویزای شنگن یونان
ویزای شنگن یونان

جهت سفر به یونان افراد باید ابتدا به سفارت یونان واقع در تهران مراجعه کنند و ویزای شینگن یونان را درخواست کنند ، پس از آن باید مدارک خود را تحویل دهند و فرمی که به آنها داده میشود را نیز به دقت پُر نمایند ، سپس در تاریخ معینی که سفارت اعلام میکند ، باید افراد جهت انگشت نگاری و مصاحبه به سفارت یونان بروند.

ویزای شینگن یونان
ویزای شینگن یونان

در مصاحبه نیز سوالاتی مبنی بر دلیل سفر ، برنامه سفر به یونان و … از فرد متقاضی سوال میشود که باید به آنها پاسخ دهد ، جالب اینجاست که در سایت سفارت یونان نوشته شده ، افراد اگر ویزای شینگن یونان را تهیه کنند باید بیشترین زمان سفرشان نیز در یونان باشد و اگر اینطور نباشد در دفعات بعدی درخواست ویزای شینگن یونان آنها رد خواهد شد ، حداکثر مدت زمان اقامت در یونان نیز سه ماه یا همان نود روز می باشد.

ویزای شنگن یونان
ویزای شنگن یونان

مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای شینگن یونان :

شناسنامه ، کارت ملی و دیگر مدارک شناسایی
گذرنامه
دو قطعه عکس پرسنلی
سند اموال مانند خانه ، زمین یا هر چیز با ارزش دیگر که نشان دهد فرد به کشور باز میگردد
اسناد وضعیت شغلی
پرینت سه ماهه حساب بانکی
فرم تکمیل شده درخواست روادید
واچر هتل
بیمه مسافرتی

علاوه بر این مدارک شاید مدارک دیگری نیز سفارت از افراد درخواست کند که بهتر است جهت کسب آگاهی بیشتر از مدارک و نحوه دریافت ویزا ، فرد متقاضی به سفارت یونان واقع در تهران مراجعه کند.

بیشتر بخوانید : آشنایی با ویزای شینگن ایتالیا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.