سریال مانکن
سریال مانکن
صفحه اصلی / سینما و موسیقی / معرفی سریال / سریال مانکن | معرفی بازیگران سریال مانکن + عکس

نظرسنجی مجله تایم 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

نظرسنجی مجله تایم

سریال مانکن | معرفی بازیگران سریال مانکن + عکس

معرفی سریال مانکن :

یکی از سریال های موفق در مجموعه سریال های خانگی که از سال ۱۳۹۸ به بازار شبکه های خانگی ورود پیدا کرد سریال مانکن میباشد. اسم این فیلم در ابتدا (سایه های بلند) نام داشت ولی نام آن به دلایل مختلف تغییر داده شد. اولین قسمت این سریال در شهریور ماه ۹۸ منتشرشد. در حال حاظر این سریال فروش خوبی را در گیشه سینمای خانگی دارد و بسیاری سریال را به شکل جدی پیگیری میکنند. مضوع این سریال اجتماعی – درام است که تمرکز آن به فاصله طبقاتی در جامعه فعلی ایران است که در حال حاظر این فاصله طبقاتی به شدت در حال افزایش است و در این گیر و داد رابطه عاشقانه کاوه و همتا ایجاد میشود و برای این دو زوج چالش هایی ایجاد میشود و …

سریال مانکن
سریال مانکن

خوب است بدانید بازیگران سریال مانکن بسیار توانمند و البته جزو بهترین بازیگران ایران اند و برای ساخت این سریال هزینه بسیار بالایی صورت گرفته است در قسمت زیر لیست کاملی از تک تک بازیگران اصلی سریال مانکن تهیه نموده ایم .

سریال مانکن
سریال مانکن

معرفی بازیگران سریال مانکن :

محمدرضا فروتن : در نقش اخگر کوهسنگی که بزرگترین و معروفترین بازیگر مرد در این سریال است وی در این سریال همسر مریم  میباشد.

محمدرضا فروتن مانکن
محمدرضا فروتن

مریلا زارعی در نقش کتایون صوفیان  همسر سابق کاوه ست و نقش کلیدی در این سریال را ایفا می کند و به دلیل شهرت بسیاری از بینندگان فقط به دلیل علاقه به این بازیگر خوب این سریال را دنبال می کنند.

مریلا زارعی مانکن
مریلا زارعی

یکی دیگر ازبازیگران سریال امیرحسین آرمان در نقش کاوه صوفیان معشوقه سابق همتا را بازی میکند و به دلیل نقش آفرینی های که در سریال ها و فیلم های که بازی کرده یک نقش پررنگ و سخت به این بازیگر در این سریال داده اند.

امیرحسین آرمان مانکن
امیرحسین آرمان

نازنین بیاتی در نقش همتا مهرگان معشوقه سابق کاوه در سریال نقش آفرینی می کند که قبلا وی در سریال گلشیفته به عنوان نقش اول زن بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود و در سریال مانکن نیز توانست به همه نشان دهد که بازیگر خوب و توان مندی ست.

نازنین بیاتی مانکن
نازنین بیاتی

یکی دیگر ازبازیگران سریال فرزاد فرزین در نقش بهرام دوست کاوه، عاشق ژیلا ست که وی به دلیل شهرت خود در خوانندگی بسیاری اعتقاد دارند که بهتر است بازیگر نباشد ولی این نقد اشتباه است و وی توانسته نقش خود را به عنوان بهرام به زیبایی بازی کند و یکی از بازیگران خوب این سریال فرزاد فرزین است که به شما توصیه می کنم حتما بازی وی را در این سریال ببینید و ازش لذت ببرید.

فرزاد فرزین
فرزاد فرزین و ریحانه پارسا

حسین پاکدل در نقش سلمان صوفیان  پدر کاوه و بهار نقش آفرینی کرده است.

یکی دیگر ازبازیگران سریال مانکن الهام پاوه نژاد که وی جزو بهترین بازیگران زن ایران است و در نقش الهام پاوه نژاد توانسته جان تازه ای به این سریال زیبا دهد و جذابیت سریال را افزایش دهد.

لیندا کیانی جزو بازیگران جوان ایرانیست(۱۳۵۹) که توانسته در این عرصه با سرعت پله های ترقی را پیش برود و  نقش ژیلا  کارمند سابق اخگر را نیز در این سریال با موفقیت اجرا کرده است.

لیندا کیانی
لیندا کیانی

یکی دیگر ازبازیگران سریال مانکن شبنم قلی خانی که جزو هنر پیشه های با سابقه و در واقع بازیگران معروف ایرانیست در نقش افسون  دوست کتایون در سریال مانکن بازی میکند.

نفیسه روشن متولد ۱۳۶۱ ست که در نقش مریم  همسر اخگر را که زن میانسال و مادر بنیامین و مهتا ست با ظرافت و زیبایی خاصی انجام داده است.

نفیسه روشن
نفیسه روشن

در قسمت بالا معروفترین و در واقع ستاره های بازیگران سریال مانکن را برای شما معرفی کردیم امیدواریم که از این سریال لذت ببرید.

سریال مانکن
بازیگران سریال
سریال مانکن
سریال مانکن
سریال مانکن
بازیگران سریال

بیشتر بخوانید : سریال دل | معرفی سریال و بازیگران + عکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.