صفحه اصلی / سینما و موسیقی / تیزر فیلم ایرانی / خوب بد جلف ۲ | تیزر و معرفی بازیگران + خلاصه داستان | عکس ریحانه پارسا ، پژمان جمشیدی ، سام درخشانی

نظرسنجی مجله تایم 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

نظرسنجی مجله تایم

خوب بد جلف ۲ | تیزر و معرفی بازیگران + خلاصه داستان | عکس ریحانه پارسا ، پژمان جمشیدی ، سام درخشانی

فیلم سینمایی خوب بد جلف ۲

یکی از فیلم های کمدی و خوش ساخت که در گیشه نیز توانست فروش فراوانی کند فیلم سینمایی خوب بد جلف ۱ بود که در سال ۱۳۹۵ در سینماهای کشور اکران شد. کارگردان این فیلم پیمان قاسم خانی بود و تهیه کنندگی آن را محسن چگینی و عبدالله اسکندری به عهده داشتند. بازیگران اصلی این فیلم حمید فرخ‌نژاد, پژمان جمشیدی, سام درخشانی و ویشکا آسایش بودند, این فیلم به دلیل استقبال خوبی که مردم از آن داشتند توانست در گیشه های سینمایی بیشتر از ۱۶ میلیارد تومان فروش داشته باشد .

با توجه به فروش بسیار خوبی که فیلم سینمایی خوب بد جلف داشت پیمان قاسم خانی و با تهیه کنندگی محسن چگینی شروع به ساخت شماره ۲ این فیلم شد و در نهایت در بهمن ماه ۱۳۹۸ آغاز به اکران این کار در سینماهای ایران شروع شد. در ماه اول فروش خود توانست بیشتر از ۱ میلیاد تومان فروش کند که این آمار فروش در کل کشور نیست چون فیلم هنوز به صورت کامل در کل کشور به اکران در نیامده است.

عکس بازیگران
خوب بد جلف ۲

خلاصه فیلم سینمایی خوب بد جلف ۲

گروهی به وسیله آمریکا و زیر نظر ریاست جمهوری این کشور مامور می شوند تا به ایران سفر کنند و طی سفر خود ماموریت های جاسوسی و ضد امنیت کشور انجام دهند. آنها زیر نقابی به عنوان فیلم بردار ورود به کشور می کنند. مامور ویژه ای که از طرف آمریکا به ایران ارسال میشود فربد (حامد کمیلی) نام دارد. فربد با توجه به هماهنگی هایی که با رییس خود دکتر مدنی (فرهاد آییش) میکند باید برای حفظ پوشش جاسوسی خود شروع به  ساختن فیلمی در زمان جنگ جهانی کار خود را ادامه دهد. در نتیجه پژمان جمشیدی و سام درخشان برای همراهی وی در ساخت فیلم به او می پیوندند.

بازیگران فیلم سینمایی خوب بد جلف

پژمان جمشیدی و سام درخشانی هنرپیشه های اصلی این فیلم هستند و هردوی آنها بخش اصلی طنز فیلم را بر عهده دارند.

آدرس اینستاگرام پژمان جمشیدی : @pejmanjamshidi

سینمایی خوب بد جلف 2
خوب بد جلف ۲

بیشتر بخوانید : سام درخشانی “مرد درخشان درام های تلویزیون” بیوگرافی +عکس

بیشتر بخوانید : پژمان جمشیدی ” از مستطیل سبز تا پرده نقره ایی سینما” بیوگرافی + عکس

حامد کمیلی وی در نقش یک جاسوس از طرف آمریکا وارد ایران شده است.

حامد کمیلی خوب بد جلف 2
حامد کمیلی

نقش آنا را ریحانه پارسا یکی از بازیگران توانا و آینده دار که در جشنواره امسال (۱۳۹۸) بیشتر از گذشته دیده شد و می توان گفت توانست طرفدارن بیشتری به دست آورد ، و در شبکه های اجتماعی خیلی سریع روند گسترش شهرت را طی می کند. گفتی است که وی از بازیگران جوان سینما بوده و اخیرا موفقیت گسترده ای را کسب نموده.

عکس ریحانه پارسا
ریحانه پارسا

بیشتر بخوانید : ریحانه پارسا | بیوگرافی ریحانه پارسا همراه با عکس های جدید

آدرس صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا :

نقش خانم بشارتی را خانم گوهر خیراندیش جزو بازیگران خوب و قدیمی ایران که در فیلم سینمایی خوب بد جلف ۲ نیز نقش خود را به خوبی اجرا کرده است.

فرهاد آئیش که در عرصه سینما و تئاتر بسیار مشهور و وزنه ای در این عرصه به حساب می آید نقش دکتر مدنی را ایفا کرده است.

فرهاد آئیش خوب بد جلف 2
فرهاد آئیش

ستاره پسیانی که در فیلم نامزد سام درخشانی ست وی جزو بازیگران خوب ایرانیست.

ستاره پسیانی خوب بد جلف 2
ستاره پسیانی

علی اوجی که با توجه به همکاری هایش با مهران مدیری به شبکه های خانگی معرفی شد و به مرور زمان توانست در این صنعت روز به روز پیشرفت کند وی در فیلم سینمایی خوب بد جلف ۲ در نقش خودش ایفای نقش میکند.

علی اوجی
علی اوجی

بیشتر بخوانید : سریال مانکن | معرفی بازیگران سریال مانکن + عکس

خوب بد جلف 2
خوب بد جلف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.