بیوگرافی حجت اشرف زاده
حجت اشرف زاده
صفحه اصلی / سینما و موسیقی / آهنگ و موزیک / بیوگرافی خواننده محبوب حجت اشرف زاده | به همراه موزیک ویدیو نگارم + عکس

نظرسنجی مجله تایم 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

نظرسنجی مجله تایم

بیوگرافی خواننده محبوب حجت اشرف زاده | به همراه موزیک ویدیو نگارم + عکس

بیوگرافی حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده از خوانندگان خوب ایرانی که چند سالی است فعالیت خوانندگی را به صورت جدی شروع کرده. وی توانسته در مدت زمان کمی طرفداران زیادی را برای خود بدست آورد وی در سال ۱۳۵۸ در شهر نیشابور متولد شده است. و در حال حاظر به دلیل ارتقاء شغلی در تهران زندگی میکند و در مصاحبه های خود گفته است که نیشابور را بسیار دوست دارد و پدر و مادر وی همچنان در این شهر اقامت دارند و برای سر زدن به آنها به این شهر سفر میکند.

حجت اشرف زاده

 به دلیل علاقه ای که به موسیقی داشت تصمیم به ادامه این کار به عنوان شغل اصلی اش گرفته است ولی وی تحصیلات خود را در رشته مهندسی نرم افزار ادامه داده است. در مصاحبه ای وی درباره این انتخاب خود گفته است “در آن دوران خانواده ها حس می کردند که رشته های هنر برای فرزندان آنها مناسب نیست و به همین دلیل به مهندسی نرم افزار پیوستم.”

با صدای این خواننده آشنا شوید : موزیک ویدیو نگارم :

موزیک ویدیو نگارم حجت اشرف زاده

وی ردیف آواز خوانی را نزد رضا شاکری و صداسازی را نزد حمیدرضا نوربخش آموخت و در حال حاظر نیز بیشتر در سبک سنتی و تلفیقی کار می کند و در کار خوانندگی همواره از پشتیبانی پدر خود تشکر کرده است.

حجت اشرف زاده
حجت اشرف زاده

وی تا به امروز ۴ آلبوم را به صورت رسمی در ایران منتشر کرده است که اسامی این آلبوم ها عبارتند از :

  • آلبوم شرح پریشانی در سال ۱۳۸۹ منتشر گردید
  • آلبوم ماه و ماهی پس از ۵ سال وقفه در سال ۱۳۹۴ منتشر شد.
  • آلبوم بیابان جنون در سال ۱۳۹۴ منتشر گردید.
  • آلبوم خاتون پس از موفقیت آلبوم ماه و ماهی در سال ۱۳۹۵ این آلبوم منتشر گردید.
بیوگرافی حجت اشرف زاده
حجت اشرف زاده

پر فروشترین و پر طرفدار ترین آلبوم وی بدون شک مربوط می شود به آلبوم ماه و کاهی بود که این کار به صورت رایگان در دنیای مجازی در دسترس عموم قرار داده شد تا همه آن را دانلود کنند و پس از مدتی آهنگ های این آلبوم به صورت عجیبی وایرال شد و از اینجا بود که نام حجت اشرف زاده به سر زبان ها افتاد و از آن روز موفقیت های وی شروع شد. جالب است بدانید که بعد از این موفقیت توانست چندین کنسرت بزرگ در تهران و بعضی از شهر های دیگر ایران برگذار کند.

عکس حجت اشرف زاده
حجت اشرف زاده

همواره یکی از دغدغه های طرفداران خوانندگان این است که آیا حجت اشرف زاده ازدواج هم کرده است و یا خیر؟ جواب این سوال بله است و او در سال ۱۳۸۹ ازدواج کرده و در حال حاظر این دو یک دختر دارند. جالب است بدانید که همسر او نیز هنرمند می باشد و در رشته حقوق تحصیل کرده است و در مواقعی که حجت اشرف زاده نیاز به کار های حقوقی دارد میتواند به وی کمک های حقوقی کند. او در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرده است که از ازدواج خود بسیار راضی است و یکی از موفقیت های بزرگ زندگی خود را ازدواجش میداند.

بیشتر بخوانید : هدیه تهرانی “دارای نشان درجه یک هنر” بیوگرافی + عکس hediyeh tehrani

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.