نظرسنجی مجله تایم
جذاب ترین بازیگر مرد سال 1399 نظرسنجی مجله تایم
صفحه اصلی / بیوگرافی / بیوگرافی ایرانی ها / نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال ۱۳۹۹ : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

محبوب ترین بازیگر مرد کره ای در سال 2020 کدام است؟

محبوب ترین بازیگر زن کره ای در سال 2020 کدام است؟

فال حافظ

نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال ۱۳۹۹ : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

جذاب ترین بازیگر مرد ایران در سال ۱۳۹۹ را انتخاب نمایید ، این نظر سنجی دومین نظرخواهی مردمی مجله تایم است که در تاریخ ۲۵ تیر ماه رأس ساعت ۲۴ پایان می پذیرد.

نظرسنجی جذاب ترین و محبوب ترین بازیگر زن سال ۱۳۹۹ ایران در تاریخ ۲ مرداد ماه آغاز خواهد شد.

تمامی نتایج این نظرسنجی ها در مجله پایانی سال مجله تایم موثر قطعی خواهد بود. و بازیگرانی که بیشترین آراء را کسب نمایند (معمولا ۵ نفر اول هر نظر سنجی) در اشخاص تاثیر گذار آن سال مجله ذکر خواهند شد. عکس روی جلد مجله تایم آخر سال بستگی به این آراء در طول سال خواهد داشت.

nazarsanji bazigaran mard 1399 payan2 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟
نظرسنجی مجله تایم

پایان نظرسنجی جذاب ترین بازیگر مرد سال ۱۳۹۹ ایران :

تعداد کل آراء : ۳۱۹۲۶

اعلام نتایج پایانی بر اساس آراء اخذ شده تا رأس ساعت ۲۴ بیست و پنج تیر ماه ۱۳۹۹ :

رتبهنام بازیگرتعداد آراء
۱محمد رضا گلزار۱۱۲۶۹
۲امیر حسین آرمان۱۰۴۹۱
۳پوریا پورسرخ۱۱۳۷
۴شهاب حسینی۱۰۰۴
۵بهرام افشاری۷۸۲
۶سینا مهراد۷۰۴
۷امین حیایی۶۵۱
۸شاهرخ استخری۴۵۰
۹مهدی پاکدل۴۰۲
۱۰نوید محمدزاده۳۷۷
۱۱مهران مدیری۳۵۱
۱۲میلاد کی مرام۳۲۸
۱۳بهرام رادان۲۹۲
۱۴هومن سیدی۲۸۸
۱۵ساعد سهیلی۲۸۷
۱۶امیر جدیدی۲۰۵
۱۷محسن تنابنده۱۸۸
۱۸حامد بهداد۱۷۳
۱۹ارسلان قاسمی۱۷۱
۲۰مصطفی زمانی۱۳۶
۲۱پارسا پیروز فر۱۳۴
۲۲پژمان جمشیدی۱۳۰
۲۳سام درخشانی۱۲۹
۲۴جواد عزتی۱۱۴
۲۵پرویز پرستویی۱۰۵
۲۶سیاوش خیرابی۱۰۵
۲۷پژمان بازغی۸۶
۲۸کامران تفتی۸۰
۲۹رامبد جوان۷۵
۳۰رضا عطاران۶۸
۳۱پیمان معادی۶۸
۳۲مهران غفوریان۶۷
۳۳کامبیز دیرباز۶۱
۳۴علی صادقی۵۸
۳۵دانیال عبادی۵۷
۳۶احمد مهرانفر۵۶
۳۷محمدرضا فروتن۵۴
۳۸ شهرام پور اسد۵۱
۳۹ابوالفضل پورعرب۵۰
۴۰سید جواد رضویان۴۹
۴۱امین زندگانی۴۶
۴۲ حسام نواب صفوی۴۶
۴۳پیمان قاسم خانی۴۵
۴۴محمد صادقی۴۳
۴۵امیرحسین فتحی۴۳
۴۶امیرحسین رستمی۴۲
۴۷رضا شفیعی جم۴۲
۴۸امیر جعفری۳۸
۴۹علی اوجی۳۷
۵۰مهدی سلوکی۳۶
۵۱هادی کاظمی۳۶
۵۲حمید فرخ نژاد۳۶
۵۳دانیال حکیمی۳۵
۵۴فرهاد اصلانی۳۳
۵۵پولاد کیمیایی۳۱
۵۶سیامک انصاری۲۸
۵۷سعید آقاخانی۲۶
آمار کلیمجموع آراء۳۱۹۲۶

اسامی پیشکسوتان در عرصه هنر بازیگری در یک نظرخواهی دیگر به آراء عمومی مراجعه خواهد شد. اسامی بازیگرانی که در لیست نیست نیز در دیگر نظر سنجی های مجله تایم در صورت شامل شدن نام آن ها خواهد آمد.

این نظرسنجی در تاریخ ۲ تیر ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا چهارشنبه ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹ رأس ساعت ۲۴ ادامه دارد ” بیشترین سیستم های امنیتی برای جلوگیری از غیر واقعی بودن آراء بر روی این صفحه نصب و هر آی پی فقط می تواند یک رای دهد ” مجله تایم مهم ترین سایت نظرسنجی ایران از صحت این نظرسنجی پشتیبانی می کند.

منتظر کامنت های جذاب شما در انتهای این صفحه هستیم “مجله تایم”

هر اینترنت و موبایل یا دسکتاپ یکتا ، فقط یک رأی می توانند ثبت نمایند. (در واقع چند موبایل متصل به یک اینترنت فقط یک رأی قابل ثبت دارند.) (هر مرورگر فقط یک رأی قابل ثبت دارد.) بالاترین سیستم امنیتی برای جلوگیری از غیرواقعی شدن نتایج بر روی این نظرخواهی نصب شده است .

(دلیل طولانی بودن زمان این نظر سنجی این مساله هست که باید تمام پیج ها و صفحات اینستاگرام و کانال های طرفدار بازیگران ، مخاطبان خود را با خبر کنند تا نتیجه روز به روز واقعی تر شود ، طبیعی است که یک پیج یا کانال طرفدار یک بازیگر می تواند نتیجه را با رای به بازیگر محبوب خود ، تغییر دهد ، که این اتفاق بار ها در طول این ۲۴ روز پدید می آید. )

اعلام نتیجه نهایی نظر سنجی رأس ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹

هدف از این مجموعه نظرسنجی ها در مجله تایم :

هر دوره نظر سنجی مجله تایم در یک موضوع خاص مردمی و حول محور هنر و سینما و موسیقی صورت می پذیرد و در پایان هر سال در برترین های مردمی ایران ، به صورت یک مجموعه منظم منتشر می گردد.

اعلام نتایج قطعی این نظر سنجی در تاریخ ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹ خواهد بود. (زمان دقیق پایان رأی دهی رأس ساعت ۲۴ چهارشنبه بیست و پنجم تیر ماه ۱۳۹۹ می باشد.)

نظرسنجی بعدی بازیگران مرد ایران در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

برای به اشتراک گذاری این نظر سنجی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی می توانید از بنر های زیر استفاده نمایید:

بنر استوری :

naza bazigar mard 1399 1 story 576x1024 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟
نظرسنجی مجله تایم جذاب ترین بازیگر مرد سال ۱۳۹۹
nazar bazigaran2 576x1024 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

بنر پست ها :

naza bazigar mard 1399 1 post 1024x1024 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟
نظر سنجی مجله تایم
nazar bazigaran 1 1024x1024 - نظر سنجی مجله تایم | انتخاب مرد سال 1399 : جذاب ترین بازیگر مرد ایران کدام است؟

جذاب ترین بازیگر مرد ایران را انتخاب کنید :

نتایج از صفحه اینستاگرام و سایت مجله تایم اعلام خواهد شد.

صفحه اینستاگرام مجله تایم : @majaletime

محبوب ترین بازیگر کره ای ایران
نظرسنجی مجله تایم محبوب ترین بازیگر مرد و زن کره ای در ایران 2020

738 دیدگاه‌ها

 1. آیلین تا ابد آرمانی و نازنینی 😘

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😗😘😊😊😙😙😙😊😘😗😗😍😍😍😘😊😚😙امیر آرمان و نازنین بیاتی عشقن😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😍😘😚😚😚😙😙😙❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤❤❤❤کیوت دلبر نفس جذاب 😍😍😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😍😍😗😗😘😘😊😊😙😙😙😙😚😚😙😊😊😘😘😗😍😍😍😗😗😊😊😙😙😚😚😚😊😘😗😍😗😘😙😚😙😊😗😍😍😊😙😘😍😊😚😘😍😍😊😚😙😊😗😍😍😘😙😚😚😊😗😍😘😚😚😘😍😗😙😚😚😚😊😊😘😗😍💋❤😚😚😊😘😗😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘خوشگل ناز خوشتیب جیگر عشق 😍😗😘😊😚😚😙😊😗😍😍😗😊😚😚😙😘😗😍😍😘😊😙😚😚😚😙😘😗😗😍😍😍😘😘😍😍😘😍😘😙😚😚😙😚💋💋❤❤❤💋💋❤😍😙😚😘خلاصه هم چی تم ومن قربونشونننننننن😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍 فداشون 😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😘😘😍😍😘😍😘😘😍😙😙😞😙😚😚😙😘😍😍😙😚😙😘😍😍😙😚😘😍😍😙😚😘❤❤❤💋💋❤😍😘😙😚😚😘😍💋😍😘😙😚💋💋💋💋💋😍😘😙😙😚💋😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😙😚😚😙😙😙😘😍😍😘😘😙😙😚😚😙😍😘😘😙😚😚😚😘😍درجه یک هستید دلیل نفس کشیدنان 😙😙😙😙😘😘😍😍😘😙😚😚😙😘😍😍😘😙😚😙😘😍😍😍😘😙😚😚😙😘😍😍😍😍😘😘😙😙😙😚😚😙😍😍😍😘😘😙😚😚😚😙😘😍😘😚😚😙😘😍😍😍😘😚😍😍😘😙😙😚😚😚😚😚😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘جذاب های ناز😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😘😘😘😄😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😙😙بهترین نیستم ولی طرفدار بهترین ها هستم 😚😚😚😙😘😘😍😍😙😚😚😘😍😚😚😙😘😍😍😙😚😚😘😍😙😚😘😍😙😚😙😘😘😍😍😘😘😙😚😙😙😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😘😙😚😚😙😍😍😚😙😍😚😘😍😚😘😄😍😙❤❤❤❤❤❤❤😚😘😍😘😚😚😘😍😄😍😙😚😚😘😍😍😚😚😙😘😍😍😘😙😚😚😙😘😍😍😘😘😘😙😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😙😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤😚😚😙😙😘😍😍😘😙😚😚😙😘😍😚😙😙😘😍😍😙😚😘😍😍😚😘😍😍😚😘😍❤❤😘😙😚😚😚😚😙😘امیر نازنین 😚😚😚😚😙😙😘😘😘😘😍😘😘😘😙😙😚😚😚 دوستون دارم 😘😘😘😘😍😍😍😍😘😙😙😚😚😚😙😘😍😍😙😚😚😙😍😍😍😙😚😙😍😍😙😚😚😘😍بی نهایت 😘😍😍😘😘💋💋💋😙😚😚😚😙😘😍😍😘😙😙😚😚😙😙😘😘😍😍😘😘😙😙😚😚😘😘😍😘❤❤💋😍😘😙😚😚💋💋❤😘😙😚😚😙😘😘😍😘😙😚😚❤💋💋 دیوانه وار 💋❤😍😘😙😚😚😙😘😍😙😚😙😘😍😙😙😍😍😙😙😘😘😍😍😘😙😚😍😍😘😘😙😚😚😍😍😍😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😑😚😚😚😚😚😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙 عشقید 😚😙😙😘😍😘😚😚😘😘😍😍😘😙😚😙😘😘😍😘😚😚😙😘😘😙😚😚😙😘😍😍😚😚😙😍😘😙😚😍😘😘😙😙😚😚❤❤💋💋 😚😚😙😘😍😍😘😚😚😚😙😘😍😍😍😘😙😙😚😚😚😘😍😍😍😍😍😘😘😘😙😙😚😚😚😙😙😘😘😍😍😘😙😙😚😚😙😘😘😍❤❤💋💋😍😘😘😙😙😚😚😙😙😘😍💋💋💋😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙😙😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😘😘😍😘😗😗😍😘😗😍😗😍😗😘😍😗😘😍😘😗😘😍😗😍😗😍😘😗😍😗😍جیگرین 😗😘😍😗😍😗😍😗😍😗😍😗😍😗😘😗😍😘😘😗😘😗😍😗😍😗😍😘😗😍😗😍😗😘😙😙😚😚😚😚😙😙😙❤💋❤💋❤💋😍😍😘😗😗😘😍😘😗😗😘😍😍😗😗 عشق خاص های من بدونه ید😍😍😗😗😗😍😍😘😘😘😍😍😘😘😍😘😘😍😘😘😍😘😘😍😍😘😘😍😘😘😍😘😘😘😍😚😙😙😙😚😚😙😙😚😙😙😊😚😚😙😚😚😊😚😙😙😚😊😚😙😚😊😚😙😙😙😚😚😚😙😙😚😚😚😚😙😍😘😘😗😘😍😄😍😘😗😍😄😄😍😘😗😍😄😍😘😘😇😇😘😘😍😄😄😄😄😘😗😗😗😘😘😘🤗😍😍😘😘😘😗🤔😗😗😘😘😘😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙😗😗😘😊😊😊😘😗😍😍😗😘😊😊😙😙😊😊😊😊😊😘😘😘😗😗😗😗😗😗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😘😚😘😚😘😚😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙😍😚😙 به شما علاقه محسوس دارم خیلی 😍😍😘😗😗😍😍😗😗😍😗😘😍😗😗😚😙😙😚😚😊😚😚😙😚😊😚😙😚😊😙😊😚😙😊😍😘😗😗😍😍😗😍😗😗😘😊😙😚😙😙😘😍😍😗😘😊😙😚😚😊😗😍😍😗😘😊😙😙😚😚😙💋💋💋💋❤❤😙😚😊😗😍😗😙😚😙💋💋😙😘😗😍😘😊😙😚❤💋💋😊😗😗😍😗😊😙😚😚😙😊😊😘😍😍😗😊😙😚😚😚😙😊😘😗فداتون 😍😍😘😚😚😙😙😘😘😗😍😍😗😊😙😙😚😚😊😊😘😗😗😍😍😘💋❤❤😚😙😊😗😍😘😙😚😚❤❤💋😊😗😍😗😙😙😚❤❤💋😊😗😍😍😊😊😙😙😚❤💋💋😊😗😗😍😘😙😙😘😍😍😗😙😙❤💋💋😚😙😊😘😗😍همه دنیامین 😍😗😘😊😙😚😚😙😊😗😍😍😘😙😚😚😊😘😍😍😗😗😊😙😚😙😊😗😍😍😗😊😙😚😚❤❤💋😊😚😙😚😊😚😍😍😗😊😙😙😙😚😚😚😚😙😊😘😍😍😍😍😊😊😚😚❤💋💋😚😊😘😗😍😍😗😙😚😚😊😘😗😍😍😘😙😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😘😍😍😊😙😚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😊😊😊😊😊😊😙😙😙😙😙😙😙❤😙😚😙😙😚😙💋❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😗😍😍😍😍😘😊😙😙😚😚💋💋💋😙😊😗😗😗😍😍😗😊😙😙😚❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋 دلبرای من 💋💋💋💋💋😘😘😘😊😊😙😙😚😙😊😊😗😍😍😗😘😊😙😚😙😊😘😍😍😗😊😙😚😚😙😊😗😍😍😍😘😊😙😚😊😘😍😗😗😊😚😚😊😗😍

 2. ساره بیات بهترینه 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 مهربونم هزینه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوشگل نرینه😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😍😘😍😘😍😘😍😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😍😘درجه یک تمرین هست😘😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰فدات بشم ساره ی خوشگلم خیلی دوست دارمممممممممممم ، همیشه به تو فکر میکنم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ خیییییییییلییییییییییییی خیییییییییلییییییییییییی دوست دارم ساره جونم امید وارم همیشه لبات خندون و دلت خوشحال باشه عشق منی تو 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖عاشقتم عشقم 💓💓💓💓💓💓💓💓💓

 3. امیر علی تهرانی

  لطفا بازیگرای ترکیه رو هم بزارید لطفا راستی تو این نظرسنجی م گلزار اول شده من که اصلن از گلزار خوشم نمیاد به نظر من تو ایران فقط امیر ارمان نازنین بیاتی دوس دارم عشقن و در ترکیه هم ادا اجه و گوکهان الکان رو خیلی دوس دارم

 4. 사랑해요 아미🥺✨💖

  فک میکردم فقط تو صفحه نظرسنجی ما کیپاپرا فن وار هست
  ولی میبینم اینجا هم دعواست😂⁦🤲🏼⁩
  به هر حال امیدوارم هر چی زودتر تموم شه
  بیایید انسان های خوبی باشیم و دعوا نکنیم💖😂⁦🤲🏼⁩

 5. سلام، چرا در این لیست از ستاره نوظهور هوتن شکیبا نامی برده نشده؟ !!! ملاک هر چه باشد هوتن شکیبا باید در این لیست می بود.

 6. سلام، واقعا تعجب آور است در این لیست هیچ نامی از ستاره و بازیگر پرقدرت این روزها هوتن شکیبا نیامده ! مگر میشود برای چنین بازیگری که از بسیاری جهات جز برترین هاست جایی نباشد؟ اگر از لحاظ بازیگری بگوییم که از بسیاری سر است، از لحاظ چهره و میمیک و حرکات که جذابیتهای منحصر به فرد دارد، از لحاظ محبوبیت که بهترین بازیگر طنزانتخاب شد و … شاید تنها قصور در این نظرسنجی را این بدانیم که نام هوتن شکیبا عزیز از قلم افتاده و گرنه خلاف آن دروغی بزرگ است. با سپاس.

 7. جذاب ترین و زیبا ترین بانوی ایرانی فقط و فقط سرکار خانم بانو ترانه علی دوستی عزیزم😘😘😘😘😘😘🌹🌹..

  • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍لطفا به همه طرفدارا ترانه اطلاع بدین تا ترانه اول شه

 8. محمد رضا جونم

  برید بابا نا زنینی ها ارمانی هاگلزار اول شده ساره بیات هم برده نشسته شما چه ***** هستید خوب میکنم توهین میکنم چون دلم می خواد گللزاری ها به بیات رای بدین ارمانی ها هم به همتا جونشون هه ههه هههه

  • ی دختر آرمانی و نازنینی😘😘😘

   نازنین و امیر واقعا زیبا هستند 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😍😍😍😍😍😙😙😍😙😙😙😙😙😙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ من خیلی عاشقشونم😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘گلزاری ها و ساره ها دیگه کین ❤❤❤❤❤❤❤❤💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛 لطفا به نازنین جون رای بدین 🤗🤗💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋 قربونشون بدم من❤💖💖💖💞💞💞😚😍

   • ساره ایم تا ابد❤️

    نه بابا . نازنین کیه ویییییییییییی . برو خوب بخون ساره بهترین هست عالی و درجه یکه❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    • **ساره خودت کی هان جو جو ببین دیگه به نازی توهین کردی من میدونم و تو اون ساره و گلزارت اییشششششششششششش

     • ساره ایم تا ابد❤️

      ساره بهترین و خوشگل ترین هست جوجو و از نازنین هم بهتره و نازنین به گرد ساره هم نمیرسه

  • خدا وکیلی امیر و نازنین خیلی به هم میاین

  • دلبر جذاب امیر نازنین

   لطفا به نازنین بیاتی رای بدین دوستون داریم خوشگل و جذاب فقط امیر ارمان نازنین بیاتی

 9. ارمانی ها این گلزاری ها هر چی از دهنشون میاد میگن لطفا به نازنین رای بدین اینا خیلی به امیر و نازنین توهین میکنن

 10. من طرفدار گلزار هستم و از نازنین بیاتی و ترانه علیدوستی خیلی خوشم میاد از سارهبیات بدم میادخیلی خیلی زشته شبیه زهره میمونه خیلی بده گلزاری ها لطفا بهش رای ندین

  • گلزار ی نازنین امیرر دیگه یه

   برو *** *** *** *** *** دیونه تو چه *** هستی اخه نازنین و تر انه *** اخه رای گلزاری ها فقط بیات برو *** *** زهره خودتی *** تو کدوم *** بی وجدانا ی اصلن ارمانی ها کین برید *** هستی نازنین و ارمان خیلی بببببببببد ن فقط گلزار و ساره فهمیدی یا جوری دیگه قانع کنم *** تو *** برو *** *** با رای تو هیچی عوض نمیشه خانم بیات برده و نشسته نازنین کیه دیگه فقططططططططططططططططط بیاتو گلزار . نازنین و امیر. فسقلی اه اه اه اهامیر و نازنین خیلی زشتن مثل **** میمونن

   • بچه ها اینا دیگه شععور شونو دراوردن ببنید چقدر توهین میکنن به امیر و نازنین به جای توهینشون ما نقطه میبینم معلوم نیست چیا نوشتن

   • نه باباااااا😂😂😂بابا فهمیدیم خییییلی بلدی زر بزنی انقد زر زدی کل حرفاتو نقطه چین کردن.اسکار زر اضافی هم میرسه به تو😂😂😂

  • ساره ایم تا ابد

   *** ………………….حرف دهنت رو بفهم . خودت رو تو اینه نگاه کردی ****😏😏😏😏😏😏😏

 11. عشق = شهاب حسینی ❤❤❤❤

  نه محمد رضا گلزار نه امیر حسین ِآرمان نه پوریا نه بازیگرای دیگه به گرد پای شهاب حسینی هم نمیرسن شهاب حسینی فقط عشقه . کسی بخواد بگه شهاب حسینی بده **. فقط شهاب حسینی عشقه . یه کلام ختم کلام . شهاب حسینی عشقه و تمااااام❤🌹😻😻😻😘😘😍😍😍فداش شم ایییشالا😘😘😘😍

 12. ارمانی هابیاتی ها دستا بالا ببینیم چن نفریم

 13. موافقید بچا عاشقانه ترین سریال ها مانکن و شهرزاد مانکن همتا و کاوه .. شهرزاد ..فرهاد و شهرزاد البته من مانکن بیشتر از شهرزاد دوست داشتم

  • شهرزاد سریال بی نظیر در دنیا 😘😍😍😍

   آره دمت گرم مخصوصا سریال شهرزاد از همشون بهتر بود . اونم با حضور ترانه علیدوستی و شهاب حسینی 😍😍😘😘😘😘😘

   • طرفدار مهدی جون

    جون تو هه هه فقط مانکن و عاشقانه من نه ارمانیم نه گلزاری طرفدار مهدی سلوکی هستم و به این دو سریال علاقه زیادی دارم مخصو صا به خانم بیات و بیاتی سعی میکنم با دو اکانت به این دو خانم زیبا رای بدم

    • ساره ایم تا ابد❤️

     ساره عشقههههههههههههههه ، مهربون ترینه ، سریال عاشقانه بی نظیر بود❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍

   • من که شهرزاد را دوست ندارم فقط میگم عاشقانس عشق فقط امیر و نازنین درزم اونم با حضور شهاب فیلم خراب شده

  • ترانه دیگه کیه برو بابامانکن عالیه شهرزاد دیگه چیه عشق فط امیر و نازنین

   • لطفا به نازنین بیاتی رأی بدید از همه نظر عالیه ⁦👌🏻⁩⁦♥️⁩⁦☺️⁩🌈⁦♥️⁩🥰😍🤩😘😊😉 من بقیه ی هنرمندان رو هم دوست دارم و نهایت احترام و بهشون و طرفدارانشون میذارم و نمی‌خوام خدایی نکرده با رأی دادنم بهشون توهین کنم ولی عشق فقط وفقط امیرحسین آرمان و نازنین بیاتی

  • نه بابا تو هم یه فیلم دیدی عاشق پریناز و ترانه شدی بسه شهابی جون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.